Слухати

Донори контролюватимуть реалізацію всіх наданих Україні грантів — Черниш

16 квітня 2016 - 21:18
Україна напрацювала механізм контролю за міжнародними грантами, призначеними для відновлення окупованих територій держави, за яким донори матимуть контроль за всіма процедурами
Донори контролюватимуть реалізацію всіх наданих Україні грантів — Черниш / Новини на Громадському радіо

Про це в ефірі hromadske.tv заявив міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

«Механізм буде такий, що донори матимуть контроль за всіма процедурами до самого низу, до самого завершення проекту», — сказав він.

За його словами міжнародні донори вже погодились на такі умови контролю коштів. Крім того, це питання також вже погоджено з урядом.

«Ми вже попередньо попрацювали з донорами під таку концепцію і вони погодились. Тобто довіра ще є», — підсумував він.

14 квітня 2016 року Верховна Рада обрала новий Кабінет міністрів, запропонованих президентом України та новим прем’єр міністром Володимиром Гройсманом. Вадима Черниша, який очолював Державне агенство з питань відновлення Донбасу, було призначено міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+