Слухати

Напередодні ради НАТО-Росія в Альянсі показали стрічку «Крим. Як це було»

16 квітня 2016 - 11:22
20 квітня в Брюсселі має відбутись Рада представників НАТО та Росії. Остання подібна зустріч відбулася в червні 2014 року, незадовго після після анексії Криму
Напередодні ради НАТО-Росія в Альянсі показали стрічку «Крим. Як це було» / Новини на Громадському радіо

Студія «Вавілон 13» презентувала свій новий документальний фільм, присвячений військовій честі і гідності українських військових, які не зрадили свою Батьківщину під час російської агресії в Автономній Республіці Крим. Фільм підготовлений за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні та презентований його режисером Костянтином Кляцкіним. На демонстрації фільму були присутні представники міжнародних і військових структур НАТО, делегацій країн-членів і партнерів Альянсу, повідомляється на сайті місії в Україні.

20 квітня в Брюсселі має відбутись Рада представників НАТО та Росії. Остання подібна зустріч відбулася в червні 2014 року, незадовго після після анексії Криму. На офіційному сайті НАТО повідомляє, що рада обговорить кризу в і навколо України, а також необхідність повного виконання Мінських угод. Також в анонсі мова йде про розгляд ситуації в області безпеки в Афганістані.

В релізі НАТО підкреслюється — допоки Росія знову не поважатиме міжнародне право, повернення до звичайного ведення справ не буде.

bezymyannyy_3_0_0.png

В НАТО пройшов показ фільму  // https://twitter.com/UKRinNATO
В НАТО пройшов показ фільму
https://twitter.com/UKRinNATO

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+