Слухати

В Авдіївці встановили камери спостереження по обидва боки лінії зіткнення

16 квітня 2016 - 15:45
СММ ОБСЄ встановила дві камери спостереження по обидві лінії зіткнення — в Авдіївці та на шахті «Жовтнева»
В Авдіївці встановили камери спостереження по обидва боки лінії зіткнення / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Інтерфакс-Україна», з посиланням на першого заступника голови СММ ОБСЄ Александра Хуга.

«Зараз ми встановили камеру спостереження у місті Авдіївка, це дозволить нам спостерігати за ситуацією 24 години на добу. Точно таку ж камеру ми встановили  в районі шахти «Жовтнева», — розповів Хуг. 

Він підкреслив, що таким чином у СММ ОБСЄ є камери з обох сторін лінії зіткнення, що дозволить більш ефективно моніторити ситуацію з порушеннями режиму тиші в Авдіївці та в районі шахти «Жовтнева».

«Камери спостереження будуть хорошим доповненням до патрулювання, яке і так відбувається в формі дзеркальних патрулів по обидва боки», — додав Александр Хуг.

Він розповів, що зашифрована інформація з камер по закритих каналах зв’язку надходить в ОБСЄ і є власністю тільки організації.

Раніше аналогічна камера була встановлена ​​в районі Широкино.

Камери встановлені на 18-метрових щоглах та ведуть цілодобову панорамну зйомку, що дає змогу вести спостереження за територією в радіусі до 2,4 кілометра. Використання цього обладнання надає можливість в режимі реального часу вести цілодобове спостереження та фіксацію обстрілів з головного офісу ОБСЄ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+