Слухати

Нацрада призначить перевірку на ТРК «Україна» через скандал з антиукраїнським серіалом

17 квітня 2016 - 15:32
На думку деяких глядачів, в одній із серій нібито позитивно зображують бойовиків і російські гібридні війська на Донбасі
Нацрада призначить перевірку на ТРК «Україна» через скандал з антиукраїнським серіалом / Новини на Громадському радіо

Нацрада призначить позапланову перевірку ТРК «Україна» через скандал із серіалом «Не зарікайся», який глядачі вважають антиукраїнським. Про це ЛІГА.net сказав голова Нацради Юрій Артеменко.

Раніше в соціальних мережах розгорівся новий скандал навколо трансляції серіалу «Не зарікайся» на телеканалі «Україна». Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення на своєму засіданні в четвер призначить позапланову перевірку. 

Нагадаємо, на думку деяких глядачів, в одній із серій нібито позитивно зображують терористів і російські гібридні війська на Донбасі. Бійців ЗСУ і представників української влади в одній із серій називають «украми», «купкою фашистів», «кривавою хунтою». Крім того, в соцмережах критикували також суть серії, де українка бере в заручники маленьку дитину, вимагаючи за нього повернути їй сина. Нацрада має намір перевірити ці твердження.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+