Слухати

У Краматорську пройшов патріотичний «Марш вільних людей»

17 квітня 2016 - 19:02
Акція присвячена подіям квітня 2014 року, коли в Краматорську пройшло останнє перед захопленням міста бойовиками мирне зібрання проукраїнськи налаштованих громадян
У Краматорську пройшов патріотичний «Марш вільних людей»  / Новини на Громадському радіо

У Краматорську Донецької області сьогодні, 17 квітня, пройшла акція на честь єдності України. Городяни, громадські активісти вийшли на «Марш вільних людей», передає «6264.com.ua.».

«Це — громадянська акція на честь подій квітня 2014 року, коли в Краматорську пройшло останнє перед окупацією міста бойовиками і їх посіпаками мирне зібрання проукраїнськи налаштованих громадян», — йдеться у повідомленні.


123

Після віче, в ході якого згадували події 2014 року, учасники ходи вишикувалися в колону і з патріотичними гаслами і піснями рушили в напрямку до центральної площі Краматорська.

Колона, приблизно, з 600 чоловік пройшла вулицями Ярослава Мудрого, Дворцовой, після чого всі зібралися на площі Миру.

В соціальних мережах раніше активно обговорювалося питання про заборону партійної символіки на марші. Активісти закликати, щоб учасники дотримувалися національних символів і кольорів.

На площі Миру музиканти з Харківського університету повітряних сил дали концерт для жителів міста.

Відео від видання 6264.com.ua.

Нагадаємо, рівно два роки тому у Луганську пройшов мітинг на підтримку єдиної України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+