Слухати

Боець АТО на Донеччині відкрив виставку своїх картин та плакатів / Новини на Громадському радіо

Боець АТО на Донеччині відкрив виставку своїх картин та плакатів

18 квітня 2016 - 20:36
Понад 100 патріотичних плакатів і картин представлено на виставці у Костянтинівському палаці культури і дозвілля. Автор робіт – художник-плакатист Юрій Нерослік

Сам він з Луганщини, його рідний Первомайськ нині в окупації. Але плакати і картини – оптимістичні, на них – мирна Україна.

img_20 160 418_131 313.jpg

Патріотичні плакати  // Громадське радіо
Патріотичні плакати
Громадське радіо

«На моїх роботах – Україна, мир передусім, який має бути в нашій державі. І Донбас має бути українським, а не якоюсь банановою республікою. Ми – українці. У нас одна земля. Хто говорить російською, хто українською. Але нам нічого ділити. Ми –  єдині», – говорить Юрій Нерослік.

yur_y_nerosl_k_-_hudozhnyk-plakatyst.jpg

Юрій Нерослік // Громадське радіо
Юрій Нерослік
Громадське радіо

В АТО Юрій пішов добровольцем, коли все тільки починалося. У 2014 році відніс до Харківського військкомату заяву, за кілька місяців воював у складі 92 бригади.

img_20 160 418_131 333.jpg

На плакатах бійця мирна Україна // Громадське радіо
На плакатах бійця мирна Україна
Громадське радіо

Нині художник – ветеран АТО, безробітний. Друзі запропонували продавати його картини на кордоном, за умови, що 15% піде на потреби армії. Юрій погодився.

persh_kartyny_nerosl_ka.jpg

Перші картини Юрія Неросліка // Громадське радіо
Перші картини Юрія Неросліка
Громадське радіо

Виставка пробуде у Костянтинівці до 1 травня, потім є наміри провести її вздовж усієї лінії розмежування по Донеччині і Луганщині, показати школярам і військовим. Далі автор повезе свої плакати іншими регіонами України.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+