Слухати

Соцвиплати на територіях «Д/ЛНР» поновляться з поверненням України — Черниш

18 квітня 2016 - 13:16
Соцвиплати жителям непідконтрольних Україні територій держава відновить лише після повернення української влади на ці території
Соцвиплати на територіях «Д/ЛНР» поновляться з поверненням України — Черниш / Новини на Громадському радіо

Таку заяву в інтерв’ю виданню Остров зробив новий міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш.

«Здійснення соціальних виплат на непідконтрольних територіях окремих районів Донецької та Луганської областей може бути відновлено тільки після повернення української влади на ці території», — сказав він.

 У той же час, юрист Доненцкої облорганізації Комітету виборців України Наталія Целовальниченко ще в лютому робила заяву про те, що виплата пенсій повинна проводитися незалежно від того, де перебуває громадянин.

Посаду міністра з питань тимчасово окупованих територій вперше з’явилася в новому складі Кабміну, затвердженому Верховною Радою 14 квітня.
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+