Слухати

Зниклий «голова ЦВК «ДНР» Роман Лягін, живий, але «не цілком здоровий»

18 квітня 2016 - 09:51
За словами дружини Романа Лягіна востаннє вона бачила його, коли він йшов до приймальні Олександра Захарченка з'ясовувати причини свого звільнення, востаннє чула, коли він телефонував їй звідти
Зниклий «голова ЦВК «ДНР» Роман Лягін, живий, але «не цілком здоровий» / Новини на Громадському радіо

Як пише gazeta.ru з посиланням на бойовика Олександра Жучковського, «Роман Лягин жив, проте не цілком здоровий».

За його словами, конфлікт Лягіна з керівництвом «ДНР» стався в рамках протистояння голови республіки Захарченко з «опозицією» в особі Пургина-Ходаковського.

«У ході конфлікту Лягін погрожував розповісти пресі якісь непорядні, на його погляд, подробиці виборного процесу в ДНР, і це було розцінено владою ДНР як спроба нанесення шкоди республіці в умовах воєнного часу».

Крім цього розповів  Жучковський, Роман Лягін «перейшов на особистості» і образив Захарченка. 

За підсумками цієї «розмови» Лягін отримав деякі тілесні ушкодження, тому його тимчасово «ізолювали», поки не зійдуть побої і не будуть проведена «профілактика» по його можливим викриттям в пресі».

«Зараз життю Лягіна нічого не загрожує, проте це доводить, що «ДНР» ще далеко до нормальних політичних процесів», — резюмував Жучковський.

Напередодні зникнення Романа Лягін було знято з посади «голови ЦВК «ДНР» «через недбале ставлення до виконання обов’язків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+