Слухати

Зниклий «голова ЦВК «ДНР» Роман Лягін, живий, але «не цілком здоровий»

18 квітня 2016 - 09:51
За словами дружини Романа Лягіна востаннє вона бачила його, коли він йшов до приймальні Олександра Захарченка з'ясовувати причини свого звільнення, востаннє чула, коли він телефонував їй звідти
Роман Лягін // novostimira.net

Як пише gazeta.ru з посиланням на бойовика Олександра Жучковського, «Роман Лягин жив, проте не цілком здоровий».

За його словами, конфлікт Лягіна з керівництвом «ДНР» стався в рамках протистояння голови республіки Захарченко з «опозицією» в особі Пургина-Ходаковського.

«У ході конфлікту Лягін погрожував розповісти пресі якісь непорядні, на його погляд, подробиці виборного процесу в ДНР, і це було розцінено владою ДНР як спроба нанесення шкоди республіці в умовах воєнного часу».

Крім цього розповів  Жучковський, Роман Лягін «перейшов на особистості» і образив Захарченка. 

За підсумками цієї «розмови» Лягін отримав деякі тілесні ушкодження, тому його тимчасово «ізолювали», поки не зійдуть побої і не будуть проведена «профілактика» по його можливим викриттям в пресі».

«Зараз життю Лягіна нічого не загрожує, проте це доводить, що «ДНР» ще далеко до нормальних політичних процесів», — резюмував Жучковський.

Напередодні зникнення Романа Лягін було знято з посади «голови ЦВК «ДНР» «через недбале ставлення до виконання обов’язків».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+