Слухати

Адвокат Александрова підтвердив, що вирок не оскаржуватимуть

19 квітня 2016 - 21:31
Російські військовослужбовці ГРУ Генштабу ЗС Росії Олександр Александров і Євген Єрофєєв не будуть оскаржувати вирок, винесений їм Голосіївським судом Києва
Адвокат Александрова підтвердив, що вирок не оскаржуватимуть  / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповів адвокат Александрова Валентин Рибін, Причини відмови від апеляції Валентин Рибін сформулював так.

«Не будемо оскаржувати, вважаємо недоцільним в даній ситуації оскаржити вирок.  У зв’язку з тим, що, якщо ми будемо оскаржувати вирок, ми не отримаємо той результат, який нам цікавий.

‒ Ви маєте на увазі обмін?

‒ Я можу це лише припустити», — відповів Рибін на запитання журналіста «Громадському радіо».

Раніше про таке ж рішення свого підзахисного повідомила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська.

Нагадаємо, 18 квітня Голосіївський райсуд засудив Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожного.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+