Слухати

Адвокат Александрова підтвердив, що вирок не оскаржуватимуть

19 квітня 2016 - 21:31 42
Російські військовослужбовці ГРУ Генштабу ЗС Росії Олександр Александров і Євген Єрофєєв не будуть оскаржувати вирок, винесений їм Голосіївським судом Києва

Про це «Громадському радіо» розповів адвокат Александрова Валентин Рибін, Причини відмови від апеляції Валентин Рибін сформулював так.

«Не будемо оскаржувати, вважаємо недоцільним в даній ситуації оскаржити вирок.  У зв’язку з тим, що, якщо ми будемо оскаржувати вирок, ми не отримаємо той результат, який нам цікавий.

‒ Ви маєте на увазі обмін?

‒ Я можу це лише припустити», — відповів Рибін на запитання журналіста «Громадському радіо».

Раніше про таке ж рішення свого підзахисного повідомила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська.

Нагадаємо, 18 квітня Голосіївський райсуд засудив Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва до 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожного.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+