Слухати

«Прокуратура» Криму має намір заблокувати матеріали проекту «Крим. Реалії»

19 квітня 2016 - 16:28
Прокуратура готує матеріали для блокування інтернет-проекту «Крим. Реалії»
«Прокуратура» Криму має намір заблокувати матеріали проекту «Крим. Реалії» / Новини на Громадському радіо

«Їх публікації містять в собі виправдання диверсій, екстремізм і нескінченну дискредитацію органів влади в Криму», — сказала Наталія Поклонська, повідомляє ТАСС.

«Аналіз контенту цього ресурсу свідчить про його спрямованість на дискредитацію діяльності Російської Федерації на території Республіки Крим, розпалюванні міжнаціональної та міжетнічної ворожнечі, а також про здійснення закликів до екстремістської діяльності», — йдеться в повідомленні Поклонської.

У прес-службі «прокуратури» Криму відзначили, що раніше робили спроби блокувати «Крим. Реалії».  Раніше деякі матеріали, що публікувались на порталі проекту, вже блокувалися за рішенням правоохоронних органів, повідомили сьогодні в прокуратурі Криму.

Нагадаємо, сьогодні у Криму затримали кримського журналіста Миколу Семену. Проти нього порушено кримінальну справу, начебто, за матеріал про блокаду півострова українськими активістами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+