Слухати

«Треба покласти край практиці затикання рота журналістам у Криму», — Міятович / Новини на Громадському радіо

«Треба покласти край практиці затикання рота журналістам у Криму», — Міятович

19 квітня 2016 - 23:05
В організації з безпеки і співпраці в Європі висловили занепокоєння через загрозу свободі висловлювання і засобів інформації в анексованому Росією українському Криму

Зокрема, заявила представник ОБСЄ у справах свободи засобів інформації Дуня Міятович, занепокоєння викликає залякування кримського журналіста Миколи Семени: за повідомленнями, вранці 19 квітня його помешкання в Сімферополі обшукали, його комп’ютерне обладнання вилучили, самого журналіста затримали на кілька годин, після чого відпустили під підписку про невиїзд. Про це повідомляють «Крим реалії».

«Це затримання свідчить про нагальну необхідність покласти край свавільній практиці затикання рота журналістам у Криму», – наголосила Міятович.

Вона також звернула увагу, що схожі акції залякування були здійснені цього ж дня і проти кількох інших мешканців Криму, зокрема, проти фотографа Леньяри Абібуллаєвої та проти Руслани Люманової.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+