Слухати

У Луганській області почав працювати портал електронних петицій

19 квітня 2016 - 14:59
У луганській області почав працювати портал «Електронні петиції до органів місцевого самоврядування Луганської області»
У Луганській області почав працювати портал електронних петицій / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє громадська організація «Донбас-СОС». 

Мета порталу — розширення можливостей реалізації прав громадян на звернення до органів місцевого самоврядування Луганської області та залучення їх до вирішення актуальних проблем громад.

Для створення петиції автор повинен авторизуватися на сайті за допомогою облікового запису в одній із соціальних мереж або поштових сервісів, сформулювати зміст петиції і зібрати 250 підписів протягом 90 днів.

Після цього петиція буде передана на розгляд до відповідного органу місцевого самоврядування. відповідь буде розміщена на сайті в відведений законодавством термін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+