Слухати

Журналіст Микола Семена: Мене відпустили під підписку про невиїзд із Криму

19 квітня 2016 - 17:09
Як розказав «Громадському радіо» по телефону сам журналіст, російські силовики зацікавились статтею «Блокада — необхідний перший крок зі звільнення Криму»
Журналіст Микола Семена: Мене відпустили під підписку про невиїзд із Криму / Новини на Громадському радіо

zxczxczxczxczxc_0.png

Микола Семена  // З оперативного відео Крыминформ ИА
Микола Семена
З оперативного відео Крыминформ ИА

Обшук у кримського журналіста Миколи Семени пройшов через статтю, яка була написана у вересні 2015 року і опублікована під чужим ім’ям. Про це «Громадському радіо» повідомив сам Микола Семена.

«Сьогодні затримання не було. У мене провели обшук і запросили на допит в управління. У мене вилучили 2 комп’ютери, флешки, вінчестери, робочі блокноти і щоденник. Мене не затримували, вели себе коректно, ввічливо, ніхто мене не ображав. За постановою, мені інкримінують заклики до порушення територіальної цілісності РФ, які були висловлені в статті «Блокада- необхідний перший крок зі звільнення Криму», яка опублікована на сайті Крим.Реаліі. Я і адвокат, заперечуємо той факт, що у мене був злий умисел», — розповів Микола Семена.

Микола Семена не може виїжджати з Криму. Він підписав підписку про невиїзд. Якщо пересувається по Криму, має про це повідомляти. 

Прокуратура Криму поширила відео проведеного в будинку журналіста обшуку в рамках розслідування кримінальної справи за статтею про екстремізм. Як випливає з відео, Семена після вивчення процесуальних документів самостійно видав зберігається в його квартирі техніку і носії інформації.

В ході обшуку журналіст підписав кілька документів і, судячи з усього, дав письмові пояснення.

Раніше дружина Миколи Семени повідомила «Громадському радіо», що її чоловік має підвищений тиск і останнім часом не співпрацює із засобами масової інформації.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+