Слухати

Громадське ТБ подало заяву до поліції на екс-керівника Скрипіна

20 квітня 2016 - 16:47
Його звинувачують у привласненні 38 324,08 доларів США та 215 203 євро
Громадське ТБ подало заяву до поліції на екс-керівника Скрипіна / Новини на Громадському радіо

Це зазначається у заяві ГО «Громадське телебачення» до Печерського районного відділу поліції у місті Києві, зробленій 16 квітня.  

Організація заявила, що будучи головою та маючи одноосібний доступ до деяких активів, Роман Скрипін привласнив майно, яке належить організації.

ГО «Громадське телебачення» зауважує про численні попередні спроби вести перемовини щодо повернення активів організації, напряму та через офіційного представника Романа Скрипіна. Втім, вони не дали жодного результату протягом багатьох місяців.

На думку організації, дії колишнього керівника підпадають під статтю 190 Кримінального кодексу України та можуть кваліфікуватися як заволодіння чужим майном або придбання права на чуже майно шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство).

Заяву ГО «Громадське телебачення» було зареєстровано за № 4235. За законом, заяву про вчинення злочину поліція мала внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 24 годин. Однак, слідчий Тимков Олексій Сергійович, якого було призначено до розслідування цієї справи, проігнорував пряму норму закону.

Через 72 години ГО «Громадське телебачення» подало скаргу на бездіяльність поліції до Печерського суду м. Києва.

6 квітня скаргу було задоволено в повному обсязі. Проте, слідчий Тимков не виконав рішення суду.

14 квітня ГО «Громадське телебачення» подало заяву до Печерського відділу прокуратури міста Києва з вимогою змусити поліцію до виконання рішення суду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+