Слухати

Гройсман більше, ніж втричі підвищив зарплатню депутатам

20 квітня 2016 - 16:34
Вона зросте з 6400 до 17650 гривень
Гройсман більше, ніж втричі підвищив зарплатню депутатам / Новини на Громадському радіо

Відповідне розпорядження підписав Володимир Гройсман 14 квітня 2016 року, перебуваючи на посаді голови Верховної Ради. Це було його останнє розпорядження на посаді спікера Верховної Ради.

Про це на своїй ФБ-сторінці повідомила народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ольга Червакова.

«Така сама сума виділятиметься на депутатську діяльність. Збільшується також фонд оплати праці помічників депутата: був 12 500 грн, став — 25 000 грн. Всі суми наведені без врахування сплати податків, тобто, на руки буде видаватися менше», — повідомила вона і зазначила, що отримувати зарплатню можуть не більше п’ятьох помічників. Раніше оплачувалась робота чотирьох помічників. 

Червакова також зауважила, що це було останнє розпорядження Володимира Гройсмана на посаді спікера. 

Вона нагадала, що збільшення зарплатні депутатів з метою зменшення корупційних ризиків вимагали, зокрема, депутати Олексій Мушак та Мустафа Найєм.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+