Слухати

На Горбатюка готують підозру через справу по одеських подіях — Лещенко

20 квітня 2016 - 10:56 148
В ГПУ намагаються відкрити кримінальне провадження проти Сергія Горбатюка за статтею "халатність", зазначив Сергій Лещенко

Народний депутат Сергій Лещенко заявив на брифінгу у Верховній Раді про те, що проти керівника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка готується повідомлення про підозру.

«Намагаються відкрити кримінальне провадження відносно нього за статтею халатність. Зокрема, це робиться з метою прибрати його взагалі з розслідувань справ Майдану», — зробив заяву народний депутат. 

«За моєю інформацією зараз здійснюється системний тиск на слідчих, які розслідують справу Майдану, а також стале оточення Януковича. Цією командою слідчих керує Сергій Гробатюк — начальник управління спеціальних розслідувань. Зокрема, заступник генпрокурора Шокіна на прізвище Столярчук намагався позбутися Горбатюка, відправивши його прокурором Львівської області у вислання», — додав він.

За його словами, начебто, Горбатюк погано розслідує іншу справу, яка випадково опинилася у його управління, це справа по одеських подіях у травні 2014 року в Одесі.

«За цим тиском стоїть пан Столярчук, заступник Шокіна», — додав Сергій Лещенко. 

Лещенко повідомив, що є випадки, коли слідчі звільняються через цей тиск:

«Йдеться про одного з начальників відділів в управлінні спеціальних розслідувань, який вів справи високопосадовців. Також, за моєю інформацією, є спроби загальмувати слідство в справах високопосадовців часів Януковича. Зокрема йдеться про справу Клименка, а також справу про виділення Януковичу земель на території мисливського господарства «Сухолуччя».

В Генпрокуратурі «Громадському радіо» не змогли прокоментувати дану інформацію, зазначивши, що сьогодні з цього приводу відбудеться прес-конференція.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+