Слухати

На Луганщині попередили захоплення влади в одному з районів

20 квітня 2016 - 12:34
Зробити це мав завербований російськими спецслужбами мешканець Троїцького району
На Луганщині попередили захоплення влади в одному з районів / Новини на Громадському радіо

Затримали його співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками та поліцією під час спецоперації, повідомляє прес-центр СБУ.

Колишній бойовик виїхав до Білгородської області РФ, щоб не «ризикувати»життям у бойових зіткненнях з силами антитерористичної операції. У Росії мешканець Троїцького району був завербований представниками головного розвідувального управління Генштабу Міноборони РФ.

Після проходження відповідної підготовки він був призначений російськими спецслужбами резидентом у прикордонному Троїцькому районі Луганської області.

Головним його завданням було створення у районі антиукраїнського підпілля для організації акцій з дестабілізації ситуації та підготовки умов до силового захоплення влади у районі.

Завдяки широкому колу зв’язків серед мешканців району він отримував інформацію про деталі охорони державного кордону України, підрозділи Збройних сил, що дислоковані у районі. Резидент також збирав дані про представників правоохоронних і державних органів та структур стосовно їх політичних поглядів.

Триває спецоперація для затримання спільників, залучених агентом для підривної діяльності

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+