Слухати

На облаштування кордону в 2 областях витратять 200 мільйонів за рік / Новини на Громадському радіо

На облаштування кордону в 2 областях витратять 200 мільйонів за рік

20 квітня 2016 - 16:00
Цього року роботи заплановано закінчити  в межах Харківської та розпочати в Луганській областях. На реалізацію робіт у бюджеті передбачено 200 мільйонів гривень

Про це повідомляє Держприкордонслужба України. 

Сьогодні у Харківській області Держприкордонслужба презентувала результати реалізації Плану заходів інженерно-технічного облаштування кордону.

У пункті пропуску «Гоптівка» показали комплекс виконаних інженерних робіт, можливості системи так званого «інтелектуального кордону», суть якої полягає в комплексному використанні інженерних споруд, технічних засобів та бойових можливостей сучасної техніки, а також окремі новинки озброєння та обладнання, які використовуються для охорони кордону.

Одна з таких новацій — рухомий бойовий модуль вітчизняного виробництва на базі броньованої машини «Тритон». За своїми технічними характеристиками авто не має аналогів в Україні. Його розробили на замовлення Державної прикордонної служби.

news_20 160 420_120 840_1 461 143 320.jpg

Броньована машина «Тритон» // Держприкордонслужба
Броньована машина «Тритон»
Держприкордонслужба

«Унікальний багатофункціональний автомобіль дає змогу не лише якісно моніторити ділянку кордону, але, у разі необхідності – відкривати вогонь по ворогу із наявної зброї», — зазначають у відомстві.

Всього на проведення робіт в межах Чернігівської та Харківської областей минулого року було виділено 400 мільйонів гривень. 

У відповідності до Плану у 2015 році обладнано понад 230 км протитанкових ровів, 45 км контрольно-слідової смуги, майже 103 км рокадних доріг та 75 км захисної огорожі, встановлено спостережні вежі, а також облаштовано опорні пункти для особового складу та захисні споруди для пасажирів у пунктах пропуску, закуплено технічні засоби, розгорнуто системи відео-технічного контролю та ураження і багато іншого. Зараз ведуться активні роботи щодо підвищення рівня технічної складової охорони  кордону.

news_20 160 420_115 745_1 461 142 665.jpg

Спостережна вежа // Держприкордонслужба
Спостережна вежа
Держприкордонслужба

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+