Слухати

На одному з опорних пунктів 92-ї бригади урочисто освятили каплицю / Новини на Громадському радіо

На одному з опорних пунктів 92-ї бригади урочисто освятили каплицю

20 квітня 2016 - 18:25
Напередодні вербної неділі на одному з опорних пунктів 92-ї окремої механізованої бригади у Старому Айдарі на Луганщині освятили каплицю

Урочистий обряд провели військовий капелан отець Михайло та преосвященний Афанасій, епископ Луганський і Старобільський.

Капеланом бригади священик з Тернопільщини став ще у минулому році, і двічі на день став служити молитви з бійцями. Тоді ж вирішили для цих цілей облаштувати належне місце.

Невелику споруду з дерев’яних брусів звели бійці бригади власними руками приблизно два місяці тому. Матеріал для новобудови шукали у лісах  неподалік. Прикрасили збудовану каплицю рушниками, які власноруч вишили землячки капелана.

13 041 230_1 064 588 176 920 781_6 709 664 306 696 300 178_o.jpg

Зсередини каплиця прикрашена рушниками // Олеся Гузун
Зсередини каплиця прикрашена рушниками
Олеся Гузун

Командир 92-ї бригади Віктор Ніколюк зазначив, що робота капелана з особистим складом роти, до якої він прикріплений, не пройшла безслідно.

«Нині хлопці на війні мають місце, де можуть побути наодинці з Богом та попросити духовної допомоги. Адже моральна сила на фронті є чи не най значущим фактором перемоги», — підкреслив полковник Ніколюк.

Тож і від 92-ї отець Михайло отримав подяку у вигляді нагрудної відзнаки «За служіння Богові та Україні». Великдень священик планує провести у рідному селі на Тернопільщині. Каже, треба поправити здоров’я.

Та у подальших планах, все ж таки, повернення на фронт.

«Коли в нас було розподілення, я мав потрапити до земляків — у 44-ту бригаду, натомість потрапив до 92-ї. Та жодного дня я про це не жалкую, бо тепер ми з хлопцями — одна сім’я, і я їх так і кличу — мої побратими!», — наголосив отець Михайло.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+