Слухати

НАБУ зробило уточнення коментаря свого директора щодо «справи Каська»

20 квітня 2016 - 17:55
Мова йде про коментар Артема Ситника під час онлайн-конференції у прес-центрі Ліги від 19 квітня 2016 року
НАБУ зробило уточнення коментаря свого директора щодо «справи Каська» / Новини на Громадському радіо

«У першій редакційній версії інтерв’ю, опублікованому на порталі ЛігаБізнесІнформ, цитата А.Ситника завершувалася словами «ми не знайшли там ознак злочину». Насправді повна цитата директора Бюро звучала наступним чином: «Що стосується В.Каська, я можу лише сказати, що та частина кримінального провадження, розслідування якої було доручено НАБУ – щодо нібито незаконного привласнення квартир – ми не знайшли там ознак злочину, який відноситься до підслідності НАБУ», — наголосили у Національному антикорупційному бюро України.

Також у бюро нагадали про те, що за рішенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури від 8 квітня 2016 року підслідність даного кримінального правопорушення було визначено за Національною поліцією України.

Нагадаємо, напередодні з’явилась інформація, що НАБУ не бачить злочину в отриманні Каськом квартир.

«Стосовно Каська я можу лише сказати, що та частина справи, розслідування якої було доручено НАБУ, — щодо нібито незаконного присвоєння ним квартир — ми не знайшли там злочину. Якщо ГПУ вважає якось інакше, то, напевно, керується не тільки правовими міркуваннями», — таку цитату директора НАБУ Артема Ситника наводили ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+