Слухати

НАБУ зробило уточнення коментаря свого директора щодо «справи Каська»

20 квітня 2016 - 17:55
Мова йде про коментар Артема Ситника під час онлайн-конференції у прес-центрі Ліги від 19 квітня 2016 року
НАБУ зробило зауваження щодо коментаря директора по «справі Каська» // НАБУ

«У першій редакційній версії інтерв’ю, опублікованому на порталі ЛігаБізнесІнформ, цитата А.Ситника завершувалася словами «ми не знайшли там ознак злочину». Насправді повна цитата директора Бюро звучала наступним чином: «Що стосується В.Каська, я можу лише сказати, що та частина кримінального провадження, розслідування якої було доручено НАБУ – щодо нібито незаконного привласнення квартир – ми не знайшли там ознак злочину, який відноситься до підслідності НАБУ», — наголосили у Національному антикорупційному бюро України.

Також у бюро нагадали про те, що за рішенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури від 8 квітня 2016 року підслідність даного кримінального правопорушення було визначено за Національною поліцією України.

Нагадаємо, напередодні з’явилась інформація, що НАБУ не бачить злочину в отриманні Каськом квартир.

«Стосовно Каська я можу лише сказати, що та частина справи, розслідування якої було доручено НАБУ, — щодо нібито незаконного присвоєння ним квартир — ми не знайшли там злочину. Якщо ГПУ вважає якось інакше, то, напевно, керується не тільки правовими міркуваннями», — таку цитату директора НАБУ Артема Ситника наводили ЗМІ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+