Слухати

Премію Стуса отримала Олександра Коваль

20 квітня 2016 - 21:49
Церемонія нагородження проходила під час фестивалю Книжковий Арсенал
Премію Стуса отримала Олександра Коваль  / Новини на Громадському радіо

Лауреаткою премії 2016 року стала Олександра Коваль — громадський діяч, президент ГО «Форуму видавців», організатор Національного книжкового «Форуму видавців у Львові». 

Як раніше повідомляло «Громадське радіо», цього року до трійки номінантів на премію ім. Василя Стуса увійшли перекладач, професор Львівського Національного університету ім. Івана Франка Андрій Содомора та українська письменниця, журналіст, історик, професор кафедри історії слов’ян Донецького національного університету Олена Стяжкіна.

Премія ім. Василя Стуса призначається за внесок в українську культуру і певну громадянську позицію.

Присуджують її 12 членів журі, кожен з яких має право висунути одного кандидата зі своїм обґрунтуванням. Потім проходить голосування, після якого залишаються три номінанти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+