Слухати

В ГПУ заявили, що справ проти Горбатюка немає, є зауваження

20 квітня 2016 - 14:58
За словами прокурора Владислава Куценка, рішення про повідомлення підозри Горбатюку не приймалося і на порядку денному не стоїть
В ГПУ заявили, що справ проти Горбатюка немає, є зауваження / Новини на Громадському радіо

У Генпрокуратурі заявляють, що не готують повідомлення про підозру Сергію Горбатюку, однак до нього є зауваження.  Про це у коментарі «Українській правді» повідомив прокурор ГПУ Владислав Куценко.

«Інформація, яку сьогодні зранку розповсюдили окремі народні депутати щодо того, що начебто проти Сергія Горбатюка ведуться якісь справи, а також намагаються оголосити йому про підозру, не відповідає дійсності», — сказав прокурор.

За словами Куценка, рішення про повідомлення підозри Горбатюку не приймалося і на порядку денному не стоїть.
Водночас він зазначив, що до Горбатюка справді є зауваження щодо розслідування справ Майдану та проти колишніх високопосадовців.

«Керівництво ГПУ робить справедливі зауваження щодо якості розслідування майданівських справ та справ проти колишніх високопосадовців, що перебувають у провадженні управління, яким керує Горбатюк», — сказав він.

Він пояснив, що йдеться насамперед про справи проти екс-міністра юстиції часів Януковича Олени Лукаш, проти регіоналів Олександра Єфремова, Юрія Іванющенка та інших.

«Тому дійсно керівництво ГПУ викликає Сергія Горбатюка на робочі наради, просить прозвітувати про результати розслідування майданівських справ та справ проти колишніх високопосадавців, а робить це в межах повноважень, передбачених законом», — сказав Куценко.

Він назвав дивним «зауваження Лещенка, в якому той зазначає, що одним із елементів тиску на Горбатюка є його постійний виклик на наради».
«Нарада є однією із форм роботи в органах прокуратури. Всі прокурори ходять на наради», — сказав Куценко.

Як відомо, нардеп Сергій Лещенко сьогодні заявив, що в ГПУ намагаються відкрити кримінальне провадження проти Сергія Горбатюка за статтею «халатність».

Сам же Горбатюк заявив «Громадському радіо», що з приводу цих розслідувань неодноразово розмовляв з керівництвом та просив пояснити, що розслідується, бо всі ці допити створюють тиск.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+