Слухати

Бойовики залякують людей «фотофіксацією» СБУ, — Тимчук

21 квітня 2016 - 10:36
Бойовики розповсюджують інформацію серед людей, що на лінії розмежування їх фотографують, щоб потім арештувати, вилучити гроші і звинуватити у фінансуванні тероризму
Бойовики залякують людей «фотофіксацією» СБУ, — Тимчук / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє керівник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук. 

За його словами, це робиться, щоб попередити «пенсійний туризм», щоб люди не бажали покидати непідконтрольні території, а користувались послугами місцевих «бізнесменів», які заробляють тим, що переводять гроші з картки у готівку.

«Для запобігання масового «пенсійного туризму» серед місцевого населення посилено поширюється інформація про те, що СБУ веде «фотофіксацію» всіх громадян, що виїжджають через лінію розмежування на неокуповану територію, з метою подальшого арешту, вилучення грошових коштів і звинувачень в «фінансуванні тероризму», — пише Тимчук.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+