Слухати

На заклик Папи Римського постраждалим у зоні АТО зібрали півмільйона євро

21 квітня 2016 - 15:18
Німецькі єпископи, які відгукнулися на заклик Пари Римського допомогти жертвам конфлікту на Донбасі, зібрали 500 000 євро гуманітарної допомоги
На заклик Папи Римського постраждалим у зоні АТО зібрали півмільйона євро / Новини на Громадському радіо

Про це заявив глава німецької Конференції католицьких єпископів кардинал Райнхард Маркс передає DW.

«Серед усіх болісних криз нашого часу часто забувають, як багато страждань і поневірянь доведеться пережити людям в Україні», — сказав Маркс.

Представник німецьких єпископів подякував Папі за ініціативу зібрати по всій Європі зібрати «щедрі пожертви» для постраждалих від конфлікту в Україні.

«Папа Франциск спрямував погляд багатьох країн нашого континенту на цей факт. Німецькі єпископи і католики в нашій країні охоче вносять свій внесок в допомогу для постраждалих людей», — сказав Маркс.

За його словами, Україна вже протягом багатьох років є одним з пріоритетних напрямків роботи їх благодійної організації Renovabis, діяльність якої спрямована на Східну Європу.

При цьому, Папа Римський під час своєї генеральної аудієнції на площі Святого Петра в Римі в середу, 20 квітня, знову закликав до гуманітарної допомоги для жертв конфлікту на Сході України. За його словами, населення там уже тривалий час страждає від наслідків «збройного конфлікту, забутого багатьма».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+