Слухати

Нардеп: обіг тіньового ринку металобрухту — до 30 мільярдів гривень

21 квітня 2016 - 12:49
На ринку металобрухту «в тіні» обертається від 12 до 30 мільярдів гривень
Нардеп: обіг тіньового ринку металобрухту — до 30 мільярдів гривень / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив сьогодні на засіданні круглого столу народний депутат, член парламентського комітету з питань промислової політики Олександр Дубінін, повідомляє Мінпром.

Він підкреслив, що сьогодні ринок металобрухту в Україні криміналізований.

«Брухтовики стимулюють це, тому що вони організовують схеми із закупівлі брухту у людей без паспортів, у фірм-одноденок, від фірм, які створюють податкові ями», —підкреслив він.

Дубінін звернув увагу на те, що в процесі збору металобрухту в Україні крадуть люки, цвинтарні огорожі.

«Я вчора був у Броварах, там знаходилася військова частина. На території якої стояли 2 радіовежі, висотою 260 м, і їхній сигнал покривав 90% території України. Ці вежі зрізали на металобрухт», — розповів він.

У свою чергу заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов повідомив, що міністерство підготувало законопроект щодо декриміналізації ринку металобрухту.

За його словами, цей документ передбачає постійне, а не тимчасове скасування ПДВ, скасування стягування податку на доходи фізосіб, а також скасування поділу брухту на промисловий і побутовий.

«Ми розраховуємо на допомогу профільного парламентського комітету, тому що ця галузь теж повинна працювати по-білому», — заявив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+