Слухати

«Не дочекаються», — Аласанія прокоментував ініціативи щодо свого звільнення

21 квітня 2016 - 19:05
Пленум правління Спілки журналістів України просить Кабмін звільнити президента Національної телекомпанії України Зураба Аласанію, який реалізує створення суспільного мовлення
«Не дочекаються», — Аласанія прокоментував ініціативи щодо свого звільнення / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» розповів перший секретар Національної спілки журналістів Сергій Томіленко. За словами Томіленка, основна претензія до Аласанії пов’язана з тим, як проходить приєднання державних телерадіокомпаній в регіонах до майбутньої Національної громадської телерадікомпанії.

«Наші колеги з регіонів говорять, що їм не озвучується чітка стратегія бачення регіонального каналу, фактично іде звинувачення в непрофесіоналізмі тих всіх команд, які працюють в регіональних мовниках», — пояснив він.

Сергій Томіленко стверджує, що Зураб Аласанія загрожує регіональним журналістам скороченнями. Аласанія ці звинувачення заперечує і надає заяві пленуму політичного значення.

«Питання реакції…реакцію вони відчувають просто спинним мозгом. Може, настане момент, коли це все повернеться назад. І от давай ми скористаємось…Не дочекаються», — прокоментував закиди Аласанія.

Сьогодні інформація, що пленум Національної спілки журналістів України ухвалив більшістю голосів звернення до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з вимогою звільнити з посади гендиректора НТКУ Зураба Аласанії

Суспільне мовлення в Україні створюється на базі Національної телекомпанії України та державних телерадіокомпаній в регіонах. Головна мета реформи — зробити ці ЗМІ повністю незалежними від держави і великого бізнесу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+