Слухати

«Не дочекаються», — Аласанія прокоментував ініціативи щодо свого звільнення

21 квітня 2016 - 19:05 121
Пленум правління Спілки журналістів України просить Кабмін звільнити президента Національної телекомпанії України Зураба Аласанію, який реалізує створення суспільного мовлення

Про це «Громадському радіо» розповів перший секретар Національної спілки журналістів Сергій Томіленко. За словами Томіленка, основна претензія до Аласанії пов’язана з тим, як проходить приєднання державних телерадіокомпаній в регіонах до майбутньої Національної громадської телерадікомпанії.

«Наші колеги з регіонів говорять, що їм не озвучується чітка стратегія бачення регіонального каналу, фактично іде звинувачення в непрофесіоналізмі тих всіх команд, які працюють в регіональних мовниках», — пояснив він.

Сергій Томіленко стверджує, що Зураб Аласанія загрожує регіональним журналістам скороченнями. Аласанія ці звинувачення заперечує і надає заяві пленуму політичного значення.

«Питання реакції…реакцію вони відчувають просто спинним мозгом. Може, настане момент, коли це все повернеться назад. І от давай ми скористаємось…Не дочекаються», — прокоментував закиди Аласанія.

Сьогодні інформація, що пленум Національної спілки журналістів України ухвалив більшістю голосів звернення до спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана з вимогою звільнити з посади гендиректора НТКУ Зураба Аласанії

Суспільне мовлення в Україні створюється на базі Національної телекомпанії України та державних телерадіокомпаній в регіонах. Головна мета реформи — зробити ці ЗМІ повністю незалежними від держави і великого бізнесу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+