Слухати

Прокуратура Криму порушила справу за фактом переслідування журналістів

21 квітня 2016 - 10:08
Мова йде про нещодавні обшуки та затримання журналіста Миколи Семени та Руслани Людманової
Прокуратура Криму порушила справу за фактом переслідування журналістів / Новини на Громадському радіо

«Незаконно створені на тимчасово анексованій території півострову Крим органи вкотре з надуманих причин грубо порушують основні права і свободи людини та громадянина на свободу, особисту недоторканність та недоторканість житла чи іншого володіння особи, що гарантовані не тільки Конституцією України, а й рядом міжнародних актів», — зазначають у відомстві.

Прокуратура АР Крим розпочала низку кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень щодо незаконного позбавлення волі людини та щодо порушення недоторканості житла.

У прокуратурі Криму зазначають, що матеріали цих кримінальних проваджень направлено до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

Нагадаємо, 19 квітня вдома у журналіста «Крим. Реалії» Миколи Семени було проведено обшук, у нього вилучили комп’ютер та флешки, а після допиту відпустили під підписку про невиїзд з території півострова. 

Того ж дня проводились обшуки у двох кримських фотографів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+