Слухати

У США засудили переслідування журналістів в окупованому Криму

21 квітня 2016 - 09:29
У США Рада директорів мовлення, який керує низкою американських медіа-компаній мовлення за кордон, засудив переслідування в окупованому Росією Криму незалежних журналістів
У США засудили переслідування журналістів в окупованому Криму / Новини на Громадському радіо

Кримінальні звинувачення, які збираються висунути проти одного з таких кримських журналістів Миколи Семени, «безпідставні і мають на меті лише одне — змусити замовкнути незалежні голоси і інакомислення», — заявив директор Ради Джон Лансінг.

Рада директорів мовлення нагадує, що в середу вранці прес-секретар посольства США в Києві Джонатан Лалл заявив, що Сполучені Штати рішуче засуджують затримання журналістів у Криму і закликають припинити поліцейські акції російської окупаційної влади проти засобів інформації».

Нагадаємо, у Криму завели кримінальну справу проти українського журналіста Миколи Семени, який співпрацював з «Радіо Свобода».

У коментарі «Громадському радіо» його дружина зазначила, що Семена неодноразово говорив, що за ним стежать та не виключав, що його можуть затримати.

Після повернення з допиту в управлінні ФСБ журналіст Микола Семена заявив, що відпустили під підписку про невиїзд із Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+