Слухати

Відтепер зареєструвати підприємство можна онлайн

21 квітня 2016 - 13:07
Портал державних послуг iGov запустив дві найпопулярніші державні послуги — реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності (СПД) і реєстрація юридичної особи
Відтепер зареєструвати підприємство можна онлайн / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив в Фейсбук керівник IT-напрямку ПриватБанку, один з керівників проекту iGov Дмитро Дубілет.

«Для реєстрації СПД або юрособи (будь-якої форми власності — від ТОВ до кооперативу) досить зайти через BankID вашого банку, заповнити нехитру форму (для СПД форма взагалі заповнюється за хвилину!) І підписати заявку електронно-цифровим підписом», — повідомив Дубілет.

«Через 1-2 дня ви отримаєте емейл про те, що ваша компанія внесена до єдиного державного реєстру, поставлена ​​на облік в податкову і Пенсійний фонд», — додав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+