Слухати

‎Вимагаю Римський cтатут: активісти закликають долучитися до флешмобу

21 квітня 2016 - 17:47
Ми дуже хочемо, щоб Україна нарешті ратифікувала Римський статут, що є програмним документом Міжнародного кримінального суду
‎Вимагаю Римський cтатут: активісти закликають долучитися до флешмобу  / Новини на Громадському радіо

xthyjinfy.jpg

Анастасія Черноштан // Громадське радіо
Анастасія Черноштан
Громадське радіо

Активістка Анастасія Черноштан розповідає про спільну ініціативу «Євромайдан SOS» та «Amnesty International Ukraine», які ініціювали онлайн-флешмоб #‎ВимагаюРимськийСтатут.

«Ми дуже хочемо, щоб Україна нарешті ратифікувала Римський статут, що є програмним документом Міжнародного кримінального суду», — каже активістка.

«В результаті прийняття статуту, ми зможемо повноцінно звертатися до МКС в Гаазі щодо подій, які відбуваються на сході України. Флешмоб приурочений до того, що Світла Заліщук ­— депутат «БПП» ініціює законопроект, який би дозволив ратифікувати Римський статут вже зараз.

Таким чином ми б хотіли привернути увагу депутатів, які голосуватимуть за нього до того, що Римський статут нам потрібен.

Ми розробили спеціальні таблички, з аргументами на користь ратифікації і пропонували депутатам обрати той аргумент, який їм до вподоби, сфотографуватися з ним і викласти фото в соцмережі з хештеґом #‎ВимагаюРимськийСтатут.

До акції може долучитися кожен.»

rs.jpg

Римський статут // Євромайдан SOS
Римський статут
Євромайдан SOS

Детальніше: Римський статут – це механізм, що дозволяє позиватися до МКС у Гаазі, – активістка

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+