Слухати

Доповідь про військові злочини РФ на Донбасі передано до Гаазького суду

22 квітня 2016 - 18:01
Рапорт складено на базі більше 60 інтерв'ю, які польські експерти провели з полоненими
Доповідь про військові злочини РФ на Донбасі передано до Гаазького суду / Новини на Громадському радіо

Про це у своєму Facebook повідомила депутат польського Сейму, заступник голови міжпарламентської асамблеї Польщі та України, співавтор доповіді «Російські військові злочини в Східній Україні в 2014 році» Малгожата Госєвська.

«Докази військових злочинів РФ, скоєних в Україні, передані. Деталі згодом», — йдеться в повідомленні.

 

 

Як повідомляє УНІАН, доповідь «Російські військові злочини в Східній Україні в 2014 році» польський депутат Малгожата Госєвська опублікувала 18 грудня 2015 року.

Документ, створений за підтримки волонтерів, стосується дій російських солдатів і проросійських бойовиків на території Східної України. Крім того, в тексті згадуються кілька подій, що відбулися в Криму і в Росії, куди вивозили полонених.

Рапорт укладено на базі більш ніж 60 інтерв’ю, які польські експерти провели з полоненими. Мова йде про такі злочини, як позбавлення волі, фізичні та психічні тортури, пограбування і вбивства. Частина матеріалів вражає своєю жорстокістю.

У документі 153 сторінки. У тексті доповіді відзначалося, що на основі вхідних у нього матеріалів буде подано повідомлення в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі.

Рапорт складено у двох мовних версіях — польській та англійській.

За її словами, доповідь переслідує кілька цілей: вислухати жертв, показати злочинців і довести участь Росії в цих злочинах.

«Доповідь – це лише частина свідчень, але ми представимо повні свідчення конкретних людей — жертв цих злочинів, у яких є імена і прізвища. Ми також представимо досьє на військових злочинців. Сподіваюся, що Гаазький трибунал оголосить їх у розшук і покарає», — зазначила польський депутат.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+