Слухати

Ківа заявив, що Деканоїдзе шукає привід для його звільнення

22 квітня 2016 - 14:50
Начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Ківа вважає, що глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе шукає привід його звільнити
Ківа заявив, що Деканоїдзе шукає привід для його звільнення / Новини на Громадському радіо

«Це її право. Вона це робить з грудня місяця», — заявив Ілля Ківа, «Еспрессо.TV».

Він зазначив, що звинувачуючи його в некоректних висловлюваннях щодо АТОшников, Хатія Деканоідзе просто шукає привід.

«Знаєте що, нехай вона не перекручує по тій простій причині, що більше, ніж я, мало хто зробив для АТОшників. Можливо, міністр. АТОшнікі у мене працюють, за АТОшнікамі я завжди стежу. Я дуже багато приділяю уваги АТОшникам. Вона хоче знайти привід?», — заявив Ківа.

Він підкреслив, що погодиться на відставку тільки, якщо «буде поставлено завдання міністром внутрішніх справ».

«Для мене це буде це догма», — сказав Ківа.

Голова Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила про подачу документів на звільнення керівника департаменту по боротьбі з наркозлочинністю Іллі Ківи.

«Я подаю документи про звільнення Іллі Ківи. Я сподіваюся, що міністр підтримає … Його висловлювання про АТОшниках неприйнятні», — повідомила Деканоїдзе.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+