Слухати

Міністр фінансів поручив юристам займатися скандалом зі своїми офшорами

22 квітня 2016 - 11:29
Про це він заявив, відповідаючи на запитання депутата від «Радикальної партії», який звинуватив міністра в незаконному використанні офшорів
Міністр фінансів поручив юристам займатися скандалом зі своїми офшорами / Новини на Громадському радіо

Нагадуючи про нещодавнє розслідування журналістів радіо «Свобода», народний депутат заявив, що міністра, який збрехав своєму народові, треба негайно звільнити.

«Я залучив юристів, щоб вони розібралися з цією ситуацією (з офшорами, — ред). В мене зараз немає часу цим займатися. Я ваш запит розцінюю, як депутатский запит і на нього обов’язково відповім», — сказав Данилюк.

«Ми маємо викорінювати корупцію в ДФС, а не займатися популізмом. Деякі депутати мене звинувачують. Але ці люди абсолютно не вільні, ними керують гроші», — заявив міністр фінансів.

В свою чергу Прем’єр-міністр Гройсман заявив, що, якщо в діях міністра Данилюка були порушення закону, треба, щоб ці факти встановлювали відповідні органи. Гройсман також повідомив, що зараз чекає результатів цієї перевірки.

Прем’єр-міністр додав, що, за його інформацією, за час находження на посаді Данилюка, нових офшорів в нього відкрито не було.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+