Слухати

Мін'юст спростив процедуру реєстрації народження та смерті людей у зоні АТО

22 квітня 2016 - 14:03
Мін'юст розробив спрощену процедуру реєстрації народження та смерті людей на непідконтрольних територіях
Мін’юст спростив процедуру реєстрації народження та смерті людей у зоні АТО / Новини на Громадському радіо

Про це на передає кореспондент «Громадського радіо» з Кабміну, посилаючись на заяву міністра юстиції Павла Петренка.

Відтепер близькі родичі громадянина, який народився чи помер, можуть звернутися до будь-якого РАГСу в Україні зі спеціальною заявою. І через суд отримати дозвіл на оформлення до РАГСу.

«Суд зобов’язаний швидко розглянути заяву. Як правило, суди вирішують цю справу протягом 1-2 доби. Закон працює вже 2 місяці», — заявив міністр. За його словами, 3700 мешканців тимчасово окупованих територій вже отримали такі документи за спрощеним порядком.

Громадські активісти зазначають, що в судах ще не достатньо ознайомлені з імплементацією закону, 50% справ переносять на наступні засідання, часто просять привезти свідків, або за неявкою представника РАГСу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+