Слухати

На Луганщині збираються запустити два залізничних маршрути / Новини на Громадському радіо

На Луганщині збираються запустити два залізничних маршрути

22 квітня 2016 - 13:25
Таке рішення було прийняте на нараді керівництва Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та «Укрзалізниці»

Про це повідомляє керівник Луганської області Георгій Тука.

Він пише, що маршрути місцевого значення будуть «випробувальними», вони нададуть можливість мешканцям більш комфортно подорожувати Україною.

«Продовжується спільна робота щодо будівництва гілки залізниці, яка з’єднає дві існуючі, одна з яких, фактично, не працює: одним кінцем вона впирається в РФ, другим — в окуповану територію. З’єднавши цю непрацюючу гілку з загальною мережею, ми зможемо не тільки створити комфортні умови для мешканців, але й для підприємців, які наразі, фактично, логістично знаходяться в ізоляції», — зазначив Тука.

Він повідомляє, що у понеділок планується внесення змін в бюджет області, аби залучити додаткові кошти на розробку відповідних проектних документів.

Також Тука повідомив, що фінансування практично призупинено фінансування з центрального бюджету.

«Щойно про цю проблему говорив Гройсман на засіданні ВРУ. Не чекаючи рішення Уряду, ми починаємо фінансування робіт з обласного бюджету. Звісна річ, наших власних коштів не вистачить на повну реалізацію тих проектів, які нами затверджені. Проте, гаяти час ми не можемо — будемо робити те, що можемо власними силами», — написав Тука.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+