Слухати

Суд зобов'язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука

22 квітня 2016 - 17:37
Відповідне депутатське звернення зробив народний депутат Андрій Левус. За ним суд зобов'язав Генеральну прокуратуру відкрити кримінальну справу «щодо фактів антидержавної діяльності Медведчука»
Суд зобов’язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука / Новини на Громадському радіо

Таке рішення прийняв Печерський суд Києва. Правоохоронці мають внести дані в ЄРДР і розпочати розслідування.

«5 квітня ми подали депутатське звернення із заявою про злочини Медведчуком та його проросійської організації «Український вибір» і вимагали розслідувати причетність Медведчука до сепаратизму, державної зради та фінансування тероризму», — пише Левус.

За його словами, попри наполегливість активістів і нардепів прокуратура вважала недостатньо обґрунтованими факти про злочини і відмовлялися порушити справу.

«Сьогодні через Печерський районний суд ми змогли домогтися нарешті правильного рішення. Суддя Батрин визнала бездіяльність ГПУ і винесла ухвалу, згідно з якою правоохоронці мають розслідувати факти викладені в моїй заяві», — зазначив народний депутат.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+