Слухати

Суд зобов'язав ГПУ відкрити справу проти Медведчука

22 квітня 2016 - 17:37 117
Відповідне депутатське звернення зробив народний депутат Андрій Левус. За ним суд зобов'язав Генеральну прокуратуру відкрити кримінальну справу «щодо фактів антидержавної діяльності Медведчука»

Таке рішення прийняв Печерський суд Києва. Правоохоронці мають внести дані в ЄРДР і розпочати розслідування.

«5 квітня ми подали депутатське звернення із заявою про злочини Медведчуком та його проросійської організації «Український вибір» і вимагали розслідувати причетність Медведчука до сепаратизму, державної зради та фінансування тероризму», — пише Левус.

За його словами, попри наполегливість активістів і нардепів прокуратура вважала недостатньо обґрунтованими факти про злочини і відмовлялися порушити справу.

«Сьогодні через Печерський районний суд ми змогли домогтися нарешті правильного рішення. Суддя Батрин визнала бездіяльність ГПУ і винесла ухвалу, згідно з якою правоохоронці мають розслідувати факти викладені в моїй заяві», — зазначив народний депутат.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+