Слухати

У Харківській області відремонтують житло для переселенців

22 квітня 2016 - 11:00
Харківська область готується до впровадження масштабного соціального проекту, яка передбачає допомогу в облаштуванні переселенцям, а також модернізацію шкіл і дитячих садків
У Харківській області відремонтують житло для переселенців / Новини на Громадському радіо

Втілює його за фінансової підтримки уряду Німеччини Український фонд соціальних інвестицій, повідомляє objectiv.tv.

Всього на Харківщині буде реалізовано 13 мікропроектів за програмою «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». 

«Мова йде про шість житлових об’єктів, а також 4 школи, 2 дитячих садка і інтернаті — Вовчанському спеціалізованому будинку-інтернаті, — розповідає виконавчий директор УФСІ Віктор Мірошниченко. — У відремонтованих будинках зможуть оселитися 445 людей, які через війну на території Донбасу та Луганській області нині гостро потребують житла».

З ініціативи міжнародних фінансових донорів в Харківській області було визначено перелік об’єктів, які після капітальної реконструкції, зможуть прийняти вимушених переселенців.

«Наприклад, в соціальних гуртожитках в Богодухові і Лозовій в комфортабельних умовах розмістяться по 60 чоловік в кожному, в Золочеві і Краснограді — по 70 переселенців, в Ізюмі — 75, а в Дергачах — 110 осіб», — розповів Віктор Мірошниченко.

Однак, крім проблем з житлом, у переселенців виникають перепони і з влаштуванням дітей у школи або дитячі садки.

«Ми з нашими зарубіжними партнерами прекрасно розуміємо цю проблему, тому прийняли рішення про капітальний ремонт тих освітніх установ, які найбільш потребують реконструкції, заміни опалення, перехід на енергозберігаючі технології», — зазначив Мірошниченко.

Так, в Лозовій буде відремонтовано дитячий садок №14 «Світанок», який розрахований на 320 дітей, в Богодухові під програму УФСІ та німецького уряду потрапила гімназія №1, де навчається 451 дитина.

«Відремонтуємо також гімназію в Золочеві, в якій займається близько 400 учнів, і дитячий садок №17 в Краснограді на 250 учнів, — додає Мірошниченко. — Але найбільші об’єкти в Харківській області — це гімназія №3 в Ізюмі, де навчаються понад 700 жителів міста, а також гімназія №3 в Дергачах, — 904 учня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+