Слухати

У Стаханові через вибух поранено чотирьох комунальників / Новини на Громадському радіо

У Стаханові через вибух поранено чотирьох комунальників

22 квітня 2016 - 11:49
Це сталось, коли співробітники прибирали вулицю Чейковського

Як розповіли потерпілі — працівники стахановського комунгоспу — під час прибирання вулиці вони почули незрозуміле шипіння, а потім гучний хлопок. Осколки, що розлетілись поранили чотирьох людей, йдеться в повідомленні «МВС ЛНР».

Одну постраждалу (жінка 1975 року народження) госпіталізовано до Центральної міської лікарні Стаханова з діагнозом осколкове поранення гомілки і садна спини.

Троє інших працівників (чоловік 1964 р.н., та дві жінки — 1963 і 1983 р.н.) звернулися до травматологічного пункту ЦМЛ з більш легкими ушкодженнями — незначними осколковими пораненнями і саднами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+