Слухати

В ОБСЄ занепокоєні забороною трансляції російських фільмів в Україні

22 квітня 2016 - 18:55
Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунья Міятович заявила, що нещодавні законодавчі зміни в Україні можуть обмежити вільний потік інформації
В ОБСЄ занепокоєні забороною трансляції російських фільмів в Україні / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба ОБСЄ.

Йдеться про поправки до закону «Про кінематографію», що забороняють в Україні трансляцію російської кінопродукції, випущеної після січня 2014 року. Відповідний закон президент Петро Порошенко підписав у середу, 20 квітня.

20 квітня президент України Петро Порошенко підписав поправки до закону про кіно, які посилять обмеження на поширення і трансляцію певних аудіовізуальних матеріалів, що дозволяють повну заборону всіх російських фільмів, вироблених або випущених з початку 2014 року.

Раніше представник ОБСЄ з питань свободи вже висловлювалася щодо того, що подібні закони можуть обмежувати свободу засобів масової інформації.

«Навіть в стані військових дій демократичні країни зобов’язані ретельно звернутися до потенційно проблематичного змістом, наприклад, шляхом використання відповідних судових механізмів, з тим щоб уникнути надмірних кроків і введення цензури подібними положеннями», — сказала Міятович.

«Поточний значний прогрес України в галузі свободи засобів масової інформації повинні бути збережений і посилений, а не підривати», —  додала вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+