Слухати

У центрі Краматорська встановлюють рекорд у плетінні маскувальних сіток

23 квітня 2016 - 17:09
Сьогодні 23 квітня, з 9 ранку у центрі міста Краматорськ відбувається волонтерська акція «Краматорськ Україна»
У центрі Краматорська встановлюють рекорд у плетінні маскувальних сіток / Новини на Громадському радіо

Під час акції проходить ярмарок, який має на меті збір коштів для допомоги воякам АТО. Відбувається концерт за участі місцевих патріотичних виконавців. Та головне це те, що під час цієї акції місцеві волонтери хочуть встановити рекорд у плетінні маскувальних сіток. Один з організаторів цього заходу Ірина Сидоренко розповіла нашому кореспонденту про цю подію.

13 052 706_1 139 735 249 404 062_1 562 669 175_o.jpg

Ірина Сидоренко // Громадське радіо
Ірина Сидоренко
Громадське радіо

Сьогодні у центрі  міста Краматорськ  проходить волонтерська акція «Краматорськ Україна». З 9 години ранку і до ночі  проходить благодійний ярмарок. Концерт силами волонтерів відбувається. А десь ближче до вечора будуть виступати наші гості з Київа. Та головна наша мета, це плетіння маскувальних сіток. Цим ми займаємося майже 2 роки. Ми працюємо без вихідних, без свят. Плетемо у майстерні. Але сьогодні ми вийшли на площу міста, з тим щоб залучити і мешканців міста і школярів і студентство, до цієї роботи.

 

13 078 265_1 139 735 306 070 723_1 494 834 459_o.jpg

Масове плетіння маскувальної сітки у Краматорську // Громадське радіо
Масове плетіння маскувальної сітки у Краматорську
Громадське радіо

Окрім бджілок тут є інші організації?

На наш заклик відгукнулися громадська організація «Пліч о пліч», прийшли з ярмарком ще члени організації «Разом» і прийшли представники Oriflame. Вони теж, все що сьогодні продадуть це на благодійних засадах. До нашої благодійної ярмарки долучилися учні інтернату №3. Вони завжди у всіх справах з нами разом.

Як далі будуть використовувати кошти які зберуть та куди підуть ці сітки?

Розумієте на сітки у нас замовлень черга на два три місяці вперед. Тому ми сподіваємось що ми наплетемо стільки щоб трошечки підтягнути наші зобов’язання які у нас є перед нашими замовниками. В першу чергу це все іде на передову, на фронт. На Авдіївку, на Зайцеве, іде під Маріуполь. Ми виконуємо під замовлення.

Говорять тут збираються рекорд поставити?

Ну це більше наше бажання, ніж можливість. На жаль. Справа в тому, що такий марафон проходив у Київі. Під час цього марафону до нього долучилися 1000 мешканців міста. Вони сплели 480 м2. У нас поки не має такої кількості, але нам хотілось би 500 м2 сплести. Тому будемо плести до ночі. Сьогодні ще плететься така сітка, більш декоративна, це карта України. Вона залишиться у нашому музеї міста.

Дмитро Пальченко з Краматорська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+