Слухати

У Харкові вийшла перша газета про права переселенців

23 квітня 2016 - 17:30
У Харківському кризовому центрі пройшла презентація першої в Україні газети, присвяченій правам вимушених переселенців
У Харкові вийшла перша газета про права переселенців / Новини на Громадському радіо

Чугуївська правозахисна група з квітня цього року два рази на місяць буде випускати газету «Позиція», повідомляє qha.com.ua.

Вся інформація, розміщена на сторінках цього видання, присвячена проблемам переселенців, їхньому правовому захисту і питанням інтеграції на новому місці проживання. Поширюватись газета буде під час зустрічей з вимушеними переселенцями представниками Чугуївської правозахисної групи, волонтерами, які працюють з переселенцями, благодійними організаціями.

Видаватись ця газета буде за підтримки ГО «Центр соціальної дії» і посольства Королівства Нідерландів в Україні.

«Ніхто навіть у страшному сні не міг передбачити, що біженці з’являться і в нашій рідній країні. Внутрішні біженці, ті біженці, які змушені були виїхати з регіонів Криму, Донбасу на підконтрольну Україні територію, — сказав Юрій Чумак, редактор газети «Позиція». — Наш бюлетень буде виходити регулярно, і присвячений він саме прав вимушених переселенців. Ця група людей має свої власні права і, найголовніше, потреби в їх реалізації. І дуже мало людей має доступ до інформації про ці права».

chumak_yuriy.jpg

Юрій Чумак // qha.com.ua
Юрій Чумак
qha.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+