Слухати

У Міноборони стверджують, що не мають боргів перед військовими / Новини на Громадському радіо

У Міноборони стверджують, що не мають боргів перед військовими

23 квітня 2016 - 13:20
У Міноборони заявили, що заборгованості з виплати грошового забезпечення станом на 15 квітня 2016 року немає

Про це повідомили у Департаменті фінансів Міністерства оборони України під час «гарячої» телефонної лінії.

«Заборгованості з виплати грошового забезпечення станом на 15 квітня 2016 року немає. За січень — квітень поточного року Міноборони профінансовано відповідно до помісячного розпису в сумі 16 млрд грн», — заявили представники МОУ.

За даними відомства, у березні-квітні поточного року у війська перераховано понад 1 млрд гривень для проведення розрахунків з військовослужбовцями четвертої хвилі мобілізації, які підлягають звільненню.

«Що стосується винагороди за участь в АТО — кошти з державного бюджету і на зазначену виплату отримані в повному обсязі», — заявили у міністерстві. 

«Військовослужбовцям виплачується винагорода за безпосередню участь в АТО в залежності від району виконання завдань: на лінії бойового зіткнення на глибину ротних опорних пунктів — 4200,00 грн, в інших районах проведення АТО — 1200,00 грн за повний місяць. Цього року збільшення розміру винагороди не планується», — зазначили у МО.

Також у МОУ повідомили, що у 2016 році Міністерству оборони на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців передбачено 687,3 млн грн.

«За рахунок зазначеного ресурсу планується отримати 1154 квартири. Крім того, заплановано 22 млн грн на виплату компенсації військовослужбовцям за неотримане житло», — повідомили у Міноборони. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+