Слухати

Україна приєдналася до підписання Паризької угоди по клімату ООН

23 квітня 2016 - 00:46
Документ підписали 175 держав-членів ООН, зокрема Франція, США, Британія, Китай та Росія
Україна приєдналася до підписання Паризької угоди по клімату ООН / Новини на Громадському радіо

22 квітня у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку завершилася церемонія підписання Паризької угоди по клімату.

Як повідомляє постійний представник України при ООН Володимир Єльченко в залі Генеральної асамблеї, він підписав Паризьку угоду зі зміни клімату від імені України.

 

 

«У церемонії підписання безпрецедентного за своїми масштабами документа, який замінить Кіотський протокол та діятиме з 2020 р., взяли участь представники 171 держави. Угода має за мету утримати підвищення середньої температури в світі в межах 2 °С і спробувати скоротити його до 1,5 °С», — йдеться у повідомленні постійного представництва України при ООН.

 

 

Текст Паризької угоди був затверджений 12 грудня 2015 р. у Парижі під час роботи 21-ї Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Механізми впровадження угоди будуть розроблені впродовж наступних чотирьох років та схвалені на першій сесії робочого органу Паризької угоди — Конференції сторін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+