Слухати

Жителька Луганщини за 100 доларів продавала бойовикам дані про сили АТО

23 квітня 2016 - 16:38
Зараз говорить, що представники незаконних збройних формувань використовували її
Жителька Луганщини за 100 доларів продавала бойовикам дані про сили АТО / Новини на Громадському радіо

Працювати на російські спецслужби вона почала в серпні минулого року. Під час перебування на непідконтрольній територій познайомилась з чоловіком, який запропонував їй сто доларів за інформацію про сили АТО у Новоайдарському районі. З серпня по вересень вона чотири рази передавала ці дані. 

Згодом інформацію про сили АТО у Новоайдарському районі вона передавала бойовикам «козачого» батальйону.

Як зазначають у СБУ, жінка шукала та створювала умови для вербування інших людей, які виїздять на території, підконтрольні бойовикам.
Під час обшуку її помешкання правоохоронці виявили засоби зв’язку та електронні носії інформації, які підтверджують, що вона була інформаторкою бойовиків.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+