Слухати

ЄС почав купувати  на 90% більше української малини / Новини на Громадському радіо

ЄС почав купувати на 90% більше української малини

24 квітня 2016 - 13:45
Про це на прес-конференції про потенціал експорту органічних ягід в ЄС повідомила керівник Апк-інформ Тетяна Гетьман

За даними АПК-Інформ, обсяг зовнішніх поставок заморожених ягід з України в 2015 році виріс на 66% — до 27 тис. т, в порівнянні з попереднім роком (16 тис. т), майже всі поставки здійснювалися в ЄС.

«Внутрішній ринок ягід в Україні зростає на 2-3% щорічно. Сьогодні його обсяг оцінюється в $200 млн, а в натуральному вираженні — 190 тис. т», — сказала Гетьман.

Лідером по зростанню експорту стала малина, показавши зростання на 90%, на другому і третьому місцях — суниця і лохина із збільшенням на 65% і 64% відповідно.

Європейці готові купувати українські мед, горіхи і соки — розповіла в ефірі «Громадського радіо» Інна Мєтєлєва, експертка в аграрній галузі.

Раніше в ефірі «Громадського радіо» експерт висловив думку, що після референдуму в Голландії ЄС намагається не розчаровувати Україну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+