Слухати

Американська компанія розробила гру «Лісова пісня» за поемою Лесі Українки

25 квітня 2016 - 18:27
Гравці беруть на себе роль селянина, який має надзвичайну зустріч з невловимими і потужним Лісовим Духом
Американська компанія розробила гру «Лісова пісня» за поемою Лесі Українки / Новини на Громадському радіо

Американська компанія Colabee Studios з Сіетла створила гру «Лісова пісня», в її основі — найвідоміший твір Лесі Українки, однойменна драма-феєрія.

«Гра «Лісова пісня» є відеоігровою адаптацією класичної української драми, в якій гравці беруть на себе роль селянина, який має надзвичайну зустріч з невловимими і потужним Лісовим Духом. Ми зібрали команду розробників світового класу, який включає в себе розробників ігор, які базуються в Сіетлі і Києві, а також масив експертів з української культури і фольклору на чолі з шановною факультет Київський національний університет імені Тараса Шевченка», — повідомляється в описі гри на сайті компанії.

«Українська міфологія має так багато, щоб навчити нас, але для людей за межами Східної Європи вона залишається практично недоступною. Дитинство в оточенні цих чарівних казок було настільки захоплююче, щоб можу розділити цю частину моєї культури з геймерами у всьому світі», — зазначив Діма Верьовки, креативний директор студії Colabee.

Colabee Studios — міжнародна команда розробників ігор, яку заснували Діма Верьовка та Шон ВЕС. Команда відома грою «Never Alone», яка розкриває культуру одного з корінних народів Аляски — інупіатов. Гра отримала премію BAFTA за кращий дебют 2015 року.
 

Фото зі зйомок промо-ролика про гру з пабліку компанії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+