Слухати

Мігрантам в Норвегії пропонують гроші за повернення на батьківщину — ЗМІ

25 квітня 2016 - 16:26
Влада Норвегії пропонує видати приблизно $ 1215 першим 500 біженцям, які добровільно покинуть країну і повернуться на батьківщину
Мігрантам в Норвегії пропонують гроші за повернення на батьківщину — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Норвегії мігрантам платитимуть за повернення додому. Відомство, що займається питаннями міграції, з 25 квітня пропонує видати по 10 000 крон (приблизно $ 1215) першим 500 біженцям, які добровільно покинуть країну і повернуться на батьківщину.

«Нам потрібно спонукати більшу кількість людей добровільно виїхати додому, даючи їм при виїзді трохи більше грошей. Це дозволить нам заощадити значні среств, оскільки утримувати біженців в центрах значно дорожче», — цитує міністра по інтеграції Норвегії Сілви Лістхауг The Local.

Для того, щоб претендувати на додаткові 10 000 крон для покриття витрат на поїздкуДля того, щоб претендувати на додаткові 10 000 крон для покриття витрат на поїздки, особи, які шукають притулку, мають прибути до Норвегії до 1-го квітня, і не мати прострочених документів на перебування., особи, які шукають притулку, мають прибути до Норвегії до 1-го квітня, і не мати прострочених документів на перебування.

За іншою програмою біженцям вже пропонують отримати фінансову допомогу в розмірі до 20 тисяч крон ($ 2413) в разі повернення додому, тобто в даний час один біженець може отримати при поверненні на батьківщину до 30 тисяч крон ($ 3647).

9 квітня Норвегія відмовилася виконувати волю ЄС в питанні мігрантів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+