Слухати

У Луганську вирішили не поспішати з маркуванням товарів «зроблено в ЛНР»

25 квітня 2016 - 10:51
Обов'язкове маркування перенесли на 1 жовтня, замість дати 1 квітня, яка була озвучена раніше
У Луганську вирішили не поспішати з маркуванням товарів «зроблено в ЛНР»  / Новини на Громадському радіо

Луганських підприємців, які залишилися на непідконтрольній Україні території, з жовтня змусять використовувати упаковку зі згадуванням, що товар зроблений в так званій «ЛНР». Про це передає видання ЛуганскИнформЦентр, посилаючись на Олену Костенко — вона вважається себе в.о. міністра економічного розвитку і торгівлі «ЛНР». 

Вона заявила раніше, що почати пакувати товар за новими правилами підприємці повинні були з 1 квітня. Упаковка повинна містити написи російською мовою і мати позначення, що товар зроблений в так званій «ЛНР».

Однак самопроголошена влада вирішила дати підприємцям відстрочку і ввести нові вимоги з 1 жовтня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+