Слухати

В Одесі міліціонер підозрюється у продажу вилучених слідством 10 пістолетів

25 квітня 2016 - 10:33
Прокуратура підозрює слідчого у незаконному продажі речових доказів: 10 пристроїв травматичної дії для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, вилучених у березні 2012 року
В Одесі міліціонер підозрюється у продажу вилучених слідством 10 пістолетів / Новини на Громадському радіо

Одеська прокуратура розслідує зникнення з Приморського відділу поліції 10 травматичних пістолетів, які вилучили в березні 2012 року в рамках розслідування кримінальних справ. Про це йдеться в ухвалі Приморського райсуду Одеси.

Прокуратура підозрює слідчого у незаконному продажі речових доказів: 10 пристроїв травматичної дії для відстрілу набоїв, споряджених гумовими кулями, вилучених у березні 2012 року. Слідство встановило, що старший слідчий Приморського райвідділу міліції В.С. Чернухін вилучив 10 пістолетів разом дозволами на їх зберігання і носіння, вони перебували у його службовому сейфі.

«У грудні 2013 слідчий передав зброю і документи колишньому начальнику відділу дозвільної системи, підполковнику міліції. Останній в період з березня по червень 2014 року продав пістолети через комісійний магазин «Гарант-Альфа», а гроші залишив собі. Наприкінці грудня 2013 речові докази були передані колишньому начальнику ВДСЛ та ДОН УГБ ГУ МВС України в Одеській області підполковнику міліції (ім’я невідоме), який достовірно розуміючи, що отримані пристрої травматичної дії є речовими доказами у кримінальних справах, в період березня — червня 2014 незаконно реалізував їх через комісійний магазин приватного підприємства «Гарант — Альфа», а отримані грошові кошти присвоїв та витратив на власні потреби», — йдеться в ухвалі суду.

Слідчий звернувся до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів та просить розглянути клопотання без участі осіб у володінні яких знаходяться інформація та документи, так як існує реальна загроза зміни або знищення оригіналів документів. Суд задовольнив клопотання.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+