Слухати

Жінка в Луганську: «Сделайте так, чтоб мы тут получали украинскую пенсию!»

25 квітня 2016 - 16:03
У мережі з'явилися уривки з відеозвернення до так званої влади "ЛНР" учасниць громадського руху "Луганська Гвардія"
Жінка в Луганську: «Сделайте так, чтоб мы тут получали украинскую пенсию!»  / Новини на Громадському радіо

Одна з активних антимайданівок та активісток «руської весни» заявила, що зараз у Луганську багато хто не може заплатити навіть за комунальні послуги. У мережі з’явилося відеозвернення до так званої влади «ЛНР» учасниць громадського руху «Луганська Гвардія».

Анастасія Тетерюкова заявляє, що кожен учасник їх організації є активною людиною, що взяла участь в Антимайдані та, «російській весні». 

«Участники нашей организации столкнулись с тем, что у многих нет возможности оплатить коммунальные услуги. Случается отключение света, газа. Может, у кого-то есть пенсия двойная, как люди смогли оформить и с Украины, и ЛНР, а есть люди, которые представляют «русскую весну» и Антимайдан, не могут на 2 тысячи людей оплатить себе коммунальные, оставить себе на элементарное пропитание, не говоря уже об одежде», — жаліється антимайданівка.

Коротка версія відео тут.

«Мы против законодательства Украины, мы против украинского языка. Не надо говорить, что мытолерантные. Мы здесь проливали кровь за русский язык, за русский газ», — додає Анастасія Тетерюкова.

Інша жіночка літнього віку, Також з даної організації, звернулася до самопроголошеної влади з проханням отримувати «українську пенсію».

«Вы должны заняться этим вопросом, чтобы людям жилось хорошо. Мы требуем украинскую пенсию, сделайте так, чтоб мы ее тут получали!», — заявила жінка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+